BARS SERA KÜLTÜREL İŞLEM ARABASI EKOPLUS 3,5 MT

Fiyatlandırma için arayınız
Sera kültürel işleme arabalarımız, sera içerisinde ürün dikimi, askı teli bağlama, gerdirme, ürün budama ve ürün hasadında büyük kolaylık sağlar.

Sera kültürel işleme arabalarımız, sera içerisinde ürün dikimi, askı teli bağlama, gerdirme, ürün budama ve ürün hasadında büyük kolaylık sağlar. 24 v batarya ile çalışan hız kontrollü, aşağı/yukarı ve ileri/geri hareket sağlayan, sağa sola hareketini manuel olarak sağlayan makinamızdır. Sera kültürel işleme arabalarımızın üst platformları Alüminyum çıta baklavalı sac malzemesi olup kayma ve küllenmeye mani olmaktadır. Sera kültürel işleme arabalarımızda kullanılan motorlarımız özel imal edilerek, kısa sürede şarj olup uzun kullanım sağlar.

BARS SERA Kültürel İşlem Arabaları, pratik deneyimler sayesinde geliştirilmelerinden bu yana önemli ölçüde iyileştirilmiştir. Müşterilerin ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılayan bir ürün ortaya çıkarmıştır.

Son kullanıcı, BARS SERA Kültürel İşlem Arabalarını seçmesinin sebebi bu arabalar kullanıcı dostu ve çok düşük bakım maliyetine sahiptir. Ayrıca TSE gereksinimlerini karşıladıklarından Kültürel İşlem Arabaları sağlam ve güvenilirdir.

Yüksek kaliteli bileşenler kullanılarak kanıtlanmış sağlam yüksek kaliteli deneyim. Yıllarca koruma ve kolay temizlik için kimyasallar ile yıkanmış, tamamen çift katmanlı toz boyalı şasi ve makas. Yükten bağımsız yumuşak bir başlatma ve durdurma ile platformun sorunsuz, hızlı kaldırılması ve indirilmesi sağlanmıştır. Arabanın arka tarafında geniş giriş ve güvenlik kapısı. Güçlü kumanda panosu. Yerleşik, suya dayanıklı, paslanmaz çelik ayak pedallı alüminyum kaymaz platform. Akıllı hız sabitleyici. Özel üretim kauçuk tekerleklerle betonda hasarsız sürüş. Maksimum hız tahriki, belirli bir platform yüksekliğinde otomatik olarak durabilmektedir. Bitkinin zarar görmemesi için yuvarlatılmış kenarlar ve düz şasi. Aküye kolay erişim. Kasaya entegre ekstra işletim paneli. Kauçuk tekerler sayesinde elektronik aksamlar titreşime son derece dayanıklıdır.  Sabit ve güçlü tekerlekler ile beton yolda kolay hareket edebilmektedir.  Su geçirmez elektrik panosu.