BARS SERA Deposuz İlaçlama Makinesi

Fiyatlandırma için arayınız
Seralarda kullanılacak ilaçlama makineleri tercihe göre depolu ve deposuz imal edilebilmektedir. Makinelerimizde kullanılan pompalar 50 bar basınç üreten pompalardır. Kullanım alanlarına göre pompa tercih edilmektedir.

Bahçe ve Sera İlaçlaması

Bahçe tipi ya da seralarda böceklenme, haşere basma sorununa kökten çözüm getirir. İnsan sağlığı açısında da tehlikeli durumlar oluşturabilecek böceklenmelere karşı kullanım kolaylığı ve güçlü performansıyla da hızlı çözüm sunar.


Güçlü Motor Kapasitesi

Elektrikle çalışan makine güçlü motor kapasitesiyle geniş alanların çok daha hızlı ve pratik biçimde ilaçlanmasını sağlar. 7,5 KW motor kapasitesi ve 100 – 150 metrelik atım mesafesiyle geniş alan ilaçlanmasında kullanıcılarına pratiklik sunar.


Rahat Kullanım

Deposuz ilaçlama sistemine sahip olan ürünün çalışması elektrikle gerçekleştirilir. Ekstradan depoya sahip olmaması, ürünün kullanımını çok daha rahat hale getirir.

 

Dayanıklı ve Kaliteli Malzeme Kullanımı

Dört mevsim kullanılabilir özellikte geliştirilmiştir. Geniş alanlarda mesafeleri hızla alabilmek için tekerlekleri hızlı dönebilen yapıdadır. Gövde ve motor yapısı uzun süreli kullanımlar için dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir.


Güvenilir Pompa Sistemi

İlaçlamada en önemli parçalardan biri de ilaçlama pompasıdır. Çelik bağlantı gövdesine sahip olan ilaçlama pompası aynı zamanda güvenliği sağlamak adına özel güvenlik kitine sahiptir.